Chemo-Drogérie, s.r.o., Nové Zámky
O spoločnosti 
Prenájom skladov 
Prenájom kancelárií 
Firmy v areáli 
3D prehliadky priestorov 
Kontakty 

Pre prezretie swf animácie je potrebné si najskôr nainštalovať flash prehrávač!

Get Adobe Flash player

     PONÚKANÉ PRIESTORY


Skladové priestory

Sklad s rozlohou 2160 m2. Plochy okolo skladu sú spevnené, asfaltové. V sklade sú vybudované dve kancelárie. Sklad je vykurovaný vlastnou plynovou kotolňou. Brány na príjem a výdaj tovaru sú z prednej a zadnej strany skladu.

viac...

 


Kancelárske priestory

Jedná sa o kancelársky komplex z rozlohou 77 m2 pozostávajúcich z troch kancelárií s príručným skladom so samostatným vchodom, predsiene, a dvoch WC. Kancelárie majú vlastné meranie elektriny.

viac...

 

Kontakty
 

 

O spoločnosti


Obchodná spoločnosť Chemo – Drogérie bola založená v roku 1992. Spoločnosť založil Ing. Adam Tóth, americký slovák žijúci v Los Angeles. Do konca roku 1992 spoločnosť predložila privatizačný projekt Fondu národného majetku, v ktorom navrhovala transformáciu štátneho podniku Drogérie š.p. na spoločnosť s.r.o. Obchodný podnik vznikol zapísaním do obchodného registra dňa 11. marca 1993.V neskoršom období došlo ku samotnej privatizácii, ktorá prebiehala na základe zákona 92 / 1991 Zb. o podmienkach prevodu majetku štátu na iné osoby. K samotnej privatizácii došlo až 1.6.1996, takmer po piatich rokoch. Od roku 1996 až do roku 2009 bola hlavným predmetom činnosti spoločnosti Chemo – Drogérie s.r.o. veľkoobchodná a maloobchodná činnosť s drogériovým tovarom a okrajovo sa venovala prenájmu skladových priestorov. V roku 2009 sa obchodná spoločnosť rozhodla ukončiť svoju hlavnú činnosť, veľkoobchod a maloobchod s drogériovým tovarom, a jej hlavnou činnosťou sa stal prenájom skladových a kancelárskych priestorov. Túto činnosť spoločnosť vykonáva dodnes.

 

Predmet činnosti

kancelária


Hlavným predmetom činnosti je prenájom skladových, kancelárskych a spevnených plôch. Celková skladovacia plocha je 12031 m2 v siedmich murovaných, jednom halovom sklade a administratívna budova s rozlohou 874 m2. Päť skladov má vybudovanú samostatnú plynovú kotolňu. Pre nájomcov poskytujeme nakládku a vykládku vysokozdvižným vozíkom, parkovanie pre dodávkové a nákladné automobily, strážnu službu v pracovných dňoch v čase od 1800 do 700 a v čase pracovného pokoja 24 hodín.

© Chemo-Drogérie, s.r.o., powered by 3D panorámy | mapa stránok